Automatická striekacia linka

vykres2b -

Automatická striekacia linka

Naša veľkokapacitná automatická striekacia linka v Senci aj striekacia linka v Smoleniciach sa sústreďujú na práškové lakovanie (komaxit), t. j. na povrchovú úpravu kovov v elektrostatickom poli.  Používame farby podľa vzorkovníka RAL, odtieň si vyberá zákazník.

Automatická striekacia linka zaistí kompletnú povrchovú úpravu. Je všestranne využiteľná na striekanie 3D kovových predmetov a objektov. Je vhodná pre malé, stredné aj veľké objemy.

Naša automatická striekacia linka pozostáva z niekoľkých komponentov, ktoré sú navzájom prepojené a spolupracujú s dokonalým načasovaním. Ide o výkonný mechanizmus, ktorý  pracuje mimoriadne presne a s ohľadom na bezpečnosť kovových dielov a predmetov. Aj to prispieva k rýchlosti a spoľahlivosti našej práce. Výhodou je, že automatická striekacia linka produkuje minimálny odpad farby (vzhľadom na presný striekací proces, pri ktorom vzniká omnoho menej odpadu ako pri klasickom striekaní). Dodáme, že vždy dodržiavame predpísanú viskozitu kovových materiálov.

 

Výhody automatickej striekacej linky

Aplikácia technológie prostredníctvom automatického striekania zlepší vzhľad kovových objektov. Automatická striekacia linka sa totiž postará o rovnomerný farebný náter, ktorý sa dostane na požadované miesta – aj do tých najmenších priestorov. Je garanciou celistvosti, konzistentnosti a úplnosti náteru, ktorý je extrémne odolný voči mechanickému aj chemickému pôsobeniu.

 

Ako funguje automatická striekacia linka?

Po zavesení kovového objektu začína čistenie (odstraňovanie prachu a pod.), nasleduje striekanie laku a jeho vyrovnávanie. Po lakovaní nastupuje sušenie a vytvrdzovanie laku. Hotový kovový predmet dôsledne zabalíme a odošleme zákazníkovi.

Na všetky činnosti automatickej striekacej linky dozerajú naši kvalifikovaní pracovníci, aby eliminovali prípadné nedostatky. Aj vďaka tomu je percento našich reklamácií extrémne nízke (cca 0,5 %).