komaxit uprava kovov
F56A9798 -
komaxit 1
F56A9698 -

KOMAXIT

KOMAXITOVANIE

Povrchová úprava kovov v Trnave

Naša spoločnosť BJ POWDER, s.r.o. sa zaoberá povrchovou úpravou oceľových či hliníkových predmetov.

Spoločnosť pracuje s modernou technológiou, ktorá najlepšie vyhovuje požiadavkám pre povrchovú úpravu kovov. Takisto naša prášková lakovňa spĺňa prísne kritériá na ochranu životného prostredia. Snažíme sa uspokojiť potreby zákazníka v čo najlepšej kvalite za primeranú cenu. Súčasne sme schopní flexibilne reagovať na požiadavky ohľadom zmeny odtieňov a prispôsobiť sa termínu dodávky odberateľa.
Sme držitelia certifikátu: EN ISO 9001:2015

Prášková lakovňa je to správne miesto pre vaše poškriabané domáce spotrebiče, kovové konštrukcie či regály vo firme, odreté bicykle alebo poštové schránky – a vlastne akékoľvek oceľové a hliníkové predmety.


Ponúkame práškové farby od rôznych dodávateľov a širokú škálu odtieňov farieb.

F56A9834 -
F56A9630 -
0
ROKOV SKÚSENOSTÍ
0
+
SPOKOJNÝCH KLIENTOV
0
+
ČLENOV TÍMU
0
%
REKLAMÁCIÍ
F56A9798 -
komaxit uprava kovov
F56A9698 -
komaxit 3
2020 10 29 1 -
F56A9922 -

SME TU PRE VÁS

Predstavte nám váš nový projekt!

Aké služby poskytuje prášková lakovňa?

Naša prášková lakovňa vám poskytuje komplexné služby v oblasti povrchovej úpravy kovov. V našej ponuke nájdete lakovanie členitejších výrobkov v rôznych tvaroch od najjednoduchších až po tie zložitejšie. Kvalita, spoľahlivosť a profesionálny prístup sú piliermi, na ktoré sa s našou prácou môžete spoľahnúť.

Prášková lakovňa s dlhoročnými skúsenosťami

Naša prášková lakovňa sa zaoberá povrchovou úpravou kovov už 8 rokov. Nami poskytované práškové lakovanie je na vysokej profesionálnej úrovni a touto technológiou dokážeme ošetriť rozličné predmety. Ponúkame lakovanie členitejších výrobkov rôznych  tvarov – jednoduchých i zložitých (max. hmotnosť na záves je 500 kg).

Na povrchovú úpravu kovov, oceľových či hliníkových predmetov je v našej práškovej lakovni používaná moderná technológia, ktorá najlepšie vyhovuje náročným požiadavkám zákazníkov. Sme držiteľom certifikátu EN ISO 9001:2015, ktorý je zárukou, že naše služby disponujú vysokou kvalitou.

Prečo si vybrať nás?

 • Široká škála farebných odtieňov (k dispozícii vzorkovník farieb RAL so širokým spektrom farieb).
 • Našim cieľom je individuálny prístup ku každému klientovi a maximálne uspokojenie jeho potrieb. Aj vďaka tomu sme schopní flexibilne reagovať na požiadavky ohľadom zmeny odtieňov a prispôsobiť sa termínom dodávok našich odberateľov.
 • Dbáme na dodržiavanie všetkých predpisov a poskytovanie kvalitných služieb za primerané ceny.
 • Naša prášková lakovňaspĺňa všetky prísne kritéria na ochranu životného prostredia. Práškové lakovanie – komaxit zvykne byť označované ako najekologickejšia forma povrchovej úpravy kovov.
 • Lakujeme objekty a výrobky rôznych tvarov, konštrukcií a povrchovej členitosti, ktoré sa nachádzajú v interiéri aj exteriéri (stavebné prvky, elektro diely, dizajnové prvky a i.).
 • Nadštandardná kvalita – ako prášková lakovňa garantujeme vysokú kvalitu práce aj používaných špeciálnych práškových farieb, ktoré prispievajú k lepšej odolnosti aj dlhšej životnosti lakovaných kovových objektov a predmetov. Navyše – korózia nemá najmenšiu šancu.
 • Disponujeme modernými technológiami a príslušenstvom, ktoré nám umožňuje vytvoriť rovnomernú vrstvu takmer nezničiteľného laku. Obrovskou výhodou je jeho rýchle schnutie.
 • Práškové lakovanie je dostupné pre fyzické aj právnické osoby, domácnosti aj firmy.
 • Zakladáme si na časovej a pracovnej flexibilite.
 • Máme dlhoročné skúsenosti, ktoré zdokonalili naše lakovacie zručnosti aj používané techniky.
 • Rozumné ceny, ktoré rozhodne potešia vašu domácu peňaženku aj firemný rozpočet (pri veľkých zákazkách možnosť dohody na kalkulačných cenách).
 • Rýchle vybavenie zákazky – nalakovaný predmet môžete mať doma či na firme alebo prevádzke už do niekoľkých dní (po dohode aj na počkanie).
 • Odborné poradenstvo, na ktoré sa môžete stopercentne spoľahnúť – pretože našej práci skvelo rozumieme.

Naša prášková lakovňa sa sústredí aj na kovovýrobu, vŕtanie technologických otvorov, brúsenie a balenie.

Bohaté portfólio služieb práškovej lakovne

Široká ponuka služieb práškovej lakovne zahŕňa okrem vysokokvalitnej povrchovej úpravy práškovým lakovaním – komaxit i rozličné predúpravy podľa požiadaviek našich zákazníkov. Vykonávame predúpravu pozinkovaných dielov či predúpravu fosfátom. Zároveň poskytujeme pasiváciu hliníkom, ako súčasť predúpravy, ale i samostatný proces do maximálnej dĺžky 3m či viacstupňový opach demi-vodou.

Naše hlavné portfólio tvorí povrchová úprava hliníkových streetových svietidiel v kvality C4 či  povrchová úprava rôznych oceľových a hliníkových konštrukcii. Portfólio je obohatené aj o pozíciu OEM dodávateľa povrchovej úpravy v automotive a OEM electronics – povrchové úpravy elektro výrobkov. V ponuke služieb práškovej lakovne nájdete to, čo hľadáte a na naše služby sa môžete zakaždým spoľahnúť.